بنی دورا کیست؟


بنی دورر متولد سوئیس است که بعدها به برلین آمد و توانست به آرزوهای خود (داشتن یک برند آرایشی شخصی وآرایشگاه کارآفرین و یکی از معروف ترین گریمورهای آلمان ) جامعه عمل بپوشاند.
در سال 2001 در برلین شرکت و مدرسه آرایش خود را تأسیس کرد. او در کار خود متخصص است و از تخصص خود و رضایت مشتریانش الهام میگیرد.
مشتریانش در سراسر جهان با بیش از 700 محصول آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست بهره میگیرند. استاندارد لازم و ضروری برای او دستیابی به بالاترین سطح استاندارد است.
او یکی از طراحان برند مک و ایو سن لوران و معرفی آن به مرکز خرید کا.د.و (KaDeWe ) برلین می باشد او خالق چهره های مشهور ، آرایشگر نمایش های مد ، نویسنده و سخنران ، و رئیس هیئت داوران بین المللی آرایش است.
او یک گیاه خوار است و با توجه به نحوه زندگی و تجربیات بسیاری که کسب کرد توانست محصول منحصر به فرد خود را با برند شخصی خود و مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی بدون آزمایش بروی حیوانات فقط بر اساس منابع کاملا گیاهی تولید کند. محصولاتش با برند BD هم اکنون درکشورهایی چون آلمان، اتریش و سوییس و همچنین لیخن اشتاین، بنلوکس و فرانسه به فروش میرسد.

در بهار 2019 بنیدورا توانست نشان ویژه ماسک طلایی را در نمایشگاه آرایش و زیبایی دوسلدورف به خود اختصاص دهد.

“Ich wollte eine exklusive Make-up-Marke, die Kundinnen das Know-How eines Profis zu bezahlbarem Preis bietet” – Beni Durrer

Beni Durrer ist einer der bekanntesten Visagisten Deutschlands mit eigener Make-up-Linie. Der gebürtige Schweizer und heutige Wahl-Berliner gründete 2001 die Firma BENI DURRER und die BENI DURRER MAKE-UP-SCHULE. Neben seinem perfekt beherrschten Handwerk begeistert er Kunden in aller Welt mit über 700 selbst entwickelten Produkten aus den Bereichen Dekorative und Pflegende Kosmetik. Seine Initialen “BD” stehen seit über 20 Jahren für Kosmetik auf höchstem Niveau.